خرید تراول ماگ بدون نشتی

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

اگر به نوشیدن قهوه یا چای گرم در طول روز عادت دارید یا اهل مسافرت و کمپینگ هستید خرید تراول ماگ با کیفیت و بدون نشتی را به شما پیشنهاد می کنم. تراول ماگ یا ماگ سفری نوعی از لیوان های مسافرتی و یا قابل حمل هستند که جنس بدنه آنها عایق است و مانع از دست دادن حرارت مایعات داخل آن می شود. سرکشیدن یک نوشیدنی خنک در تابستان یا نوشیدن یک چای و قهوه گرم درپاییز و زمستان بسیار لذت بخش است.برای تجربه این احساسات و رفع خستگی در روز کاری یا دانشگاه  به همراه داشتن یک ماگ سفری با کیفیت و خوش دست برای شما لازم است.

در اینجا لیست قیمت تراول ماگ نیز برای شما اماده شده است.

مدل

قیمت تراول ماگ

تراول ماگ ارتشی 520 میلی لیتر

254000 تومان

تراول ماگ پاستیلی کافی برند szm 350 میل

176000 تومان

تراول ماگ استارباکس فانتزی 500 میلی لیتر

259000تومان

تراول ماگ 500 میلی لیتر برند szm

176000 تومان

 

 

قیمت تراول ماگ های فروشگاه اینترنتی میوماگ در جدول بالا ذکر شده که با توجه به کیفیت و کارایی ان ها قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای دارند.

فرق تراول ماگ و فلاسک چیست؟

نمونه های دیگری از لیوان های گرم نگه دارنده وجود داند که به انها فلاکس میگویند. انها به درد مسافرت یا حمل مقدار زیادی اب میخورند. اگر برای روزمره میخواهید یک لیوان گرم نگه دارنده داشته باشید که هم حمل ان راحت تر باشد هم در عین کاربردی بودن زیبایی داشته باشد و هم به شما یک استایل شیک و خاص بدهد خرید تراول ماگ را پیشنهاد میکنیم. در انتهای این مطلب کاملا کاربرد ها و تفاوت های ان ها را متوجه خواهید شد و انتخاب درستی خواهید داشت.

شما می توانید انواع نوشیدنی های گرم را داخل تراول ماگ حمل کنید و نگران سرد شدن و تغییر رنگ نوشیدنی خود نباشید.تراول ماگ یا ماگ گرم نگه دارنده دارای درهای قفل دار هستند که این درهای محکم به تراول ماگ قابلیت حمل شوندگی بدون نشتی می دهد.تراول ماگ برای داخل ماشین گزینه بسیار مناسبی است. اگر شماهم هنگام رانندگی یا مسافرت داخل ماشین میخواهید از نوشیدن قهوه یا چای گرم بدون ترس از سوختن لذت ببرید باید حتما یک لیوان قهوه خوری مناسب و ماگ با کیفیت تهیه کنید. این محصول به راحتی حمل میشود و میتوانید ان را به محیط کار یا دانشگاه و مدرسه ببرید. این محصول جذاب استایل خاصی به شما میدهد و جلب توجه زیادی میکند.

8 نکته طلایی خرید تراول ماگ

برای خرید تراول ماگ مناسب باید نکاتی را در نظر داشته باشید. در ادامه این مقاله می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

  • جنس
  • گنجایش
  • دسته دار یا بی دسته
  • بدنه عایق
  • عدم نشتی
  • خوش دست بودن
  • طراحی جذاب
  • سبکی

جنس: جنس تراول ماگ باید استیل ضدزنگ و با کیفیت باشد.

گنجایش: بسته به نیاز روزانه و مصرف مایعات در روز خودتان تشخیص می دهید چه تراول ماگی با چه گنجایشی برای شما مناسب است.

دسته دار یا بدون دسته: با توجه به راحتی دستان خودتان تراول ماگ مناسب خود را انتخاب کنید. دسته به نگه داشتن ان کمک میکند اما ممکن استه هنگاهی که میخواهید ان را داخل کیف یا کوله پشتی بگذارید کمی اذیتتان کند و جاگیر باشد. مخصوصا وقتی که به دانشگاه یا مدرسه میروید کیفتان پر از دفتر و کتاب است و جای کمتری دارید.

بدنه عایق: نکته بسیار مهم هنگام خرید تراول ماگ این است که باید حتما به عایقبندی بدنه آن توجه دقت داشته باشید˓ زیرا عایقبندی استاندارد باعث حفظ درجه حرارت نوشیدنی شما می شود. حتما دوست ندارید هنگامی که هوس نوشیدن قهوه داغ یا چای داغ کرده اید وقتی انرا سر میکشید سرد باشد. این مورد یک ضد حال اساسی هنگام نوشیدن است. پس باید به کیفیت عایق بندی ان توجه داشته باشید.

عدم نشتی: اما نکته بعدی دقت به کیفیت درب تراول ماگ است . مطمعنا دوست ندارید هنگامی که کیف خود را باز می کنید با کتاب ها˓ وسایل و موبایل خیس رو به رو شوید! بدترین اتفاق موقع رانندگی سوختن با ابجوش است و تمام تمرکزتان را میگیرد و ممکن است در یک لحظه تصادف کنید و اتفاقات بدی برایتان بیفتد. اهمیت با کیفیت بودن یک تراول ماگ در این نکات مشخص میشود. پس حتما به غایق بندی بدنه ان  توجه کنید.

خوش دست بودن: توجه به خوش دست بودن تراول ماگ که هنگام استفاده دستتان راحت باشد و احساس سنگینی نکند اهمیت زیادی دارد. از جایی که این محصول را زیاد در دست میگیرید راحتی دستتان اهمیت زیادی دارد.

طراحی جذاب: انتخاب مدل و طراحی کاملا بستگی به سلیقه خودتان دارد.امروزه تنوع بالایی در طراحی و رنگ این محصول پر طرفدار وجود دارد. با توجه به سلیقه خودتان محصول مورد نظرتان را انتخاب کرده و خریداری کنید.

سبک بودن: خب حتما دوست ندارید تراول ماگ سنگین و جا گیر را در طول روز حمل کنید. پس به وزن آن توجه داشته باشید. این نکته را در نظر داشته باشید که شما حجمی از نوشیدنی را داخل ان میریزد و وزن ان سنگین تر از حالت عادی ان میشود پس به سنگین نبودن ان توجه داشته باشید.

فروشگاه اینترنتی میوماگ بهترین پیشنهاد برای خرید تراول ماگ, شات، قمقمه و جاکلیدی، ماگ... است. سفارشات شما در بهترین و ضد ضد ضربه ترین بسته بندی قرار خواهد گرفت و هرجای ایران که باشید برایتان ارسال خواهد شد.

پشتیبانی