ماگ خرگوش

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

از جایی که ماگ خرگوش خیلی پر طرفدار است ما برایتان چند مدل ماگ خرگوش که پر طرفدار بودند موجود کرده ایم .جنس این ماگ ها از سرامیک است و بعضی مدل ها دارای درب سرامیکی و قاشق استیل هستند . اگر نمیخواهید نوشیدنیتان زود سرد شود ماگ های در دار برای شما خیلی مناسب اند. قاشق نیز برای هم زدن نوشیدنی و درست کردن نسکافه و هاتچاکلت لازم است. در محل کارتان با این ماگ ها دیگر نیازی به استفاده از قاشق دیگران ندارید. از نظر بهداشتی هم جدا کردن ماگ و لیوان و قاشق برای سلامتی بسیار ضروریست و از انتقال ویروس ها به دهان شما جلوگیری میکند. همیشه در محل کار یا خانه ماگ خاص خودتان را داشته باشید تا از بیماری ها و ویروس ها در امان باشید.

 ماگ خرگوش یک ماگ فانتزی به حساب می اید. امروزه ماگ های فانتزی بسیار ترند هستند و پرفروش اند. در اینجا انواع مدل ماگ خرگوش مثل خرگوش طلایی برجسته و ماگ خرگوش با درب قلکی و یا ماگ خرگوش با درب بامبو موجود هستند .

 

نوشیدنی های خنک مثل کوکتل و موکتل و یا نوشیدنی های کافئین دار مثل چای و قهوه برای رفع خستگی و انرژی گرفتن تاثیر زیادی دارند. موقع خستگی ‌و استراحت بهتر است حسابی خودتان را تحویل بگیرید خودتان را به یک نوشیدنی دلچسب و گوارا در یگ ماگ زیبا مهمان کنید.

 

خرید لیوان یکی از دلخوشی های کوچک است. باید نکاتی را در مورد آن دانست .

 هنگام خرید ماگ باید به جنس، رنگ، طرح، درب دار بودن یا بدون درب،قاشق، دسته دار بودن ان توجه کرد

 

جنس : انواع جنس ماگ سرامیکی، پیرکس، پلاستیک، استیل و سرامیک دست ساز است. شما طبق سلیقه خود و جنسی که دوست دارید ان را انتخاب میکنید.

رنگ: امروزه ماگ ها در رنگ های مختلفی تولید میشوند. در انتخاب رنگ دستتان باز است و میتوانید رنگ دلخواهتان را انتخاب و خریداری کنید.

درب دار بودن یا بدون درب: بعضی از ماگ ها درب سرامیکی و یا چوبی یا سیلیکونی دارند. اگر جزو کسانی هستید که میان کار نوشیدنی میخورید و بعضی وقت ها دیر یادتان میفتد نوشیدنیتت را بخورید بهتر است ماگ درب دار انتخاب کنید تا موقع فراموشی سرد نشود .

قاشق دار:  داشتن قاشق برای ماگ یک مزیت خوب است . دیگر نیازی به استفاده از قاشقی که دیگران استفاده میکنند ندارید

 

طرح: طرح ماگ ها بسیار متنوع است از ماگ پاندا و ماگ گربه گرفته تا ماگ خرگوش و ماگ ببر ...

دسته دار بودن یا بدون دسته: بعضی ها با ماگ بدون دسته راحت اند و بعضی دیگر با ماگ دسته دار. بستگی به راحتی  خودتان دارد .

در فروشگاه اینترنتی میوماگ انواع ماگ خرگوش جذاب و کیوت موجود است.

اگر به دنبال خرید ماگ فانتزی و یا خرید تراول ماگ فانتزی هستید فروشگاه اینترنتی میوماگ بهترین گزینه برای شماست.

پشتیبانی